واگذاری پنل پیامک بصورت رایگان به کانون های تبلیغاتی استان بوشهر

مدیرعامل لیان اس ام اس از واگذاری سامانه پیامک بصورت رایگان همراه با خط 14 و 13 رقمی رایگان به کانون های آگهی و تبلیغات استان بوشهر خبر داد.

دشتی افزود: کانون هایی که قبلا در سامانه بانک اطلاعات مربوط به واحد تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان بوشهر ثبت نام کرده اند می توانند از طریق لینک   {ثبت نام آنلاین} ثبت نام نموده و سامانه خود را دریافت نمایند.

وی تاکید داشت: کانون ها موقع ثبت نام در قسمت انتخاب پنل فیلد (پنل کانون های تبلیغاتی استان) را انتخاب نمایند. پس از ثبت نام اولیه، با نام کاربری و رمز ساخته شده و ارد سامانه شده و کارت ملی خود را در قسمت ارسال مدارک واقع در منوی افقی بالای پنل اپلود نمایید. پس از بیست دقیقه پنل فعالسازی می گردد.

دشتی اذعان داشت: موقع ثبت نام،  ادرس و کدپستی دقیقا با ذکر خیابان/کوچه /پلاک و کدپستی درج گردد.

1-جهت شارژ به مقدار دلخواه سامانه پیام می توانید در منوی بالای پنل خود قسمت شارژ حساب اقدام نمایید.

2- جهت خرید خط 14 یا 13 رقمی می توانید به منوی عملیات حساب= خرید شماره= تب سرشماره 50004 و 50001 و 5005 مراجعه نمایید و خط 14 رقمی را بصورت رایگان تهیه نمایید و بابت خط 13 رقمی مبلغ 10000تومان بصورت آنلاین پرداخت می نمایید که این مبلغ پس از اعلام شما به کارشناسان پشتیبانی در قالب شارژ برگشت می خورد.

3- جهت هر گونه سئوال و پشتیبانی می توانید از طرق خط واتساپ 09179928657 و یا از طریق سامانه پشتیبانی پنل پیامک خود تیکت ارسال نمایید.

4- مهلت ثبت نام فقط تا پایان مرداد ماه 99 می باشد

5- چنانچه کانونی قصد داشته باشد خطوط رند با تعداد رقم کمتر تهیه نماید می تواند در قسمت خرید شماره طبق توضیحات بند 2 اقدام نماید.

6- آموزش پنل در قسمت پشتیبانی وجود دارد(جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتساپ با شماره 09179928657 ) پیگیری شود.