ارسال پیامک با نام تجاری

شرایط ارسال پیامک با نام تجاری

ارسال اس ام اس با برند تجاری و اسم شرکت یا سازمان شما بهترین روش برای ماندگاری هر چه بیشتر در ذهن گیرنده میباشد.شما با این سرویس میتوانید به جای نمایش شماره بر روی تلفن افراد از نام سازمان یا شرکت و یا وب سایت و….خود استفاده کنید.
با استفاده از این سرویس ، قابلیت ارسال پیام کوتاه با نام تجاری ، بدون نیاز به سرشماره های ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰ و …. وجود دارد.

ارسال به شماره های بلاک شده با استفاده از این سیستم امکان پذیر میباشد.( که قابلیت ارسال با شماره های ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ و …. به شماره های بلاک شده وجود ندارد.

در صورت در خواست مشتری و موافقت ايرانسل “برچسب پيامک” به مشتری ارائه خواهد شد. در اين صورت به جای  درج کد کوتاه در زمان دريافت پيامک در ارسال BTS، نام تجاری اختصاص يافته به مشتری در صفحه تلفن مشترک نمايش داده ميشود. حق استفاده سالانه جهت استفاده از برچسب پيامک در اوپراتور ایرانسل به شرح زیر می باشد:

حق استفاده ماهیانه ۱۰ میلیون ریال

حق استفاده سالیانه ۱۰۰ میلیون ریال

در ارسال همراه اول نیز طبق دستورالعمل همراه اول و به قیمت زیر خواهد بود:

حق استفاده ماهیانه ۱۰۰ میلیون ریال

حق استفاده سالیانه ۱ میلیارد ریال

نحوه فعالسازی

برای فعال سازی برند یا نام تجاری ، کافیست ، یک پنل از لیان اس ام اس اس ام اس دریافت نمایید و سپس درخواست فعالسازی سرویس تجاری را بدهید .پس از بررسی نام متقاضی و اطلاعات مربوطه و طی انجام امور مالی و قانونی سرویس به ایشان تعلق خواهد گرفت.فعالسازی این سرویس برای شرکت ها نیازمند ارایه نامه رسمی از سوی انها میباشد (این امر به دلیل جلوگیری از سواستفاده های احتمالی صورت میگیرد)

ویژگی ها

*ارسال پیامک با نام تجاری بر روی خطوط همراه اول و ایرانسل   *هزینه بسیار پایین سرویس و بالا بودن سرعت ارسال پیامک   *ارسال پیامک فارسی با نام تجاری بر روی خطوط همراه اول و ایرانسل   *ارسال پیامک با نام تجاری به کلیه کشورهای دنیا

مـــزایا

1- اولین چیزی که باعث جلب توجه گیرنده میشود برند و نام تجاری شما میباشد که گیرنده ابتدا ان را مشاهده میکند.۲- پیامک مورد نظر شما،در این روش حتی به شماره های که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند نیز ارسال میشود.۳- شما میتوانید آدرس وب سایت خود را نیز به جای شماره ارسال نمائید.۴- قابلیت ثبت شماره تلفن دلخواه شما به جای شماره های معمول (مخصوص شهرستان) مثلا ۰۷۱۱۵۲۵۸۵۶۵۹۵- سرعت بسیار بالا در ارسال های انبوه.