درباره ما

درباره لیان اس ام اس

هدف و ماموریت

هدف و مأموریت(GOAL AND MISSION)
هدف لیان اس ام اس نیز در راستای اهداف شرکت دانش بنیان پیام سرای لیان ارتباط پیش می‌رود. برند لیان اس ام اس در بین سامانه‌های ارسال و دریافت پیامک در استان بوشهر جایگاه خود را یافته و درصد بالایی از تقاضای بازار را مرتفع ساخته است؛ حفظ چنین جایگاهی و ارتقا آن به برندی یکتا در این عرصه هدف لیان اس ام اس می‌باشد. افزایش امکانات پنل لیان اس ام اس همگام با نیاز مشتریان در راستای رسیدن به این هدف تا به امروز ما را یاری نموده است.
ادامه مطلب

خط مشی

خط مشی(POLICY)
سیاست‌های کاری لیان اس ام اس نیز به تبعیت از شرکت دانش بنیان پیام سرای لیان ارتباط تعیین شده و مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.افزایش مداوم سرعت ارائه خدمات لیان اس ام اس با ارائه روش‌های خلاقانه و مبتکرانه در ارسال و دریافت پیام کوتاه با استفاده از فناوری روز در بستر وب و استفاده از پهنای باندی وسیع مسیری است که لیان اس ام اس در آن گام برمی‌دارد.
ادامه مطلب

آشنایی با ما

لیان اس ام اس وابسته به شرکت پیام سرای لیان ارتباط  در سال ۱۳۸۹ در آغاز فعالیت در تهران تاسیس و پس از دو سال فعالیت در پایتخت کشور به بوشهر منتقل شد و در همان سالها به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای فعال در حوزه پیامک در جنوب کشور به برند سازی و گسترش خدمات پرداخت که تا کنون بیش از ۶۰۰۰ کاربر و ۲۷۰ نماینده در سطح کشور بخش اندکی از ثمره تلاش های صورت گرفته می باشد.

لیان اس ام اس با بسیاری از بنگاه های اقتصادی و غیر اقتصادی کشور در حال همکاری می باشد. این پشتیبانان شامل شرکت ها و موسسات خصوصی, فروشگاه ها و مراکز خرید، دانشگاهها و مراکز آموزشی-پژوهشی، ارگان ها و نهادهای دولتی، مراکز مذهبی ، مساجد و هیئت ها ، بانکها و بیمه ها و سایر مشاغل می باشند و بسیاری از مشاغل و کاربران دیگر را نیز شامل می شود ، مهم نیست که شغل شما چیست ، تمامی مشاغل می توانند از خدمات سامانه پیام کوتاه بهره مند شوند . سامانه پیامک لیان اس ام اس می تواند برای شرکت ها و موسسات خصوصی کاربردهای مختلفی ، مانند ارسال پیامک تبریک تولد یا مناسبات خاص ، ارسال پیامک تبلیغاتی از روی نقشه یا بر اساس محدوده ، باشگاه مشتریان، همکاری در فروش، ارسال از دکل ایرانسل ، ارسال پیامک های هوشمند با نام برای ارسال اطلاعات خاص ، پیامک های یادآوری برای یادآوری سررسید چک ها و … را داشته باشد. از جمله خدمات دیگر:پیامک صوتی و فاکس اینترنتی می باشد

جزئیات بیشتر
 • چشم‌انداز(VISION)

  لیان اس ام اس با استفاده از امکانات متعدد و به‌روزرسانی مداوم در ارائه خدمات نوین پیامکی آینده‌ی خود را در تأمین نیازهای بازار وسیع فناوری‌های روز دنیا به‌صورت برندی پیشرو می‌بیند که توانسته است سهم زیادی از دهکده‌ی جهانی فناوری را در بربگیرد.

 • مطالعه ویژگی ها و تعرفع ها- ورود به سامانه پیامک – ثبت نام آنلاین- تکمیل فرم ثبت نام +انتخاب پنل- آپلود کارت ملی و فعالسازی پنل- خرید شماره اختصاصی از منوی عملیات حساب – شارژ پنل – ارسال پیامک

  1. گواهينامه و برگزيده در همايش مديريت هوشمند در دستيابي به تعالي سازماني

  2. گواهینامه سومین کنفرانس بین المللی بازاریابی اینترنتی و برندینگ

  3. گواهینامه کنفرانس بین المللی مدیریت مدرن

  4. گواهینامه همایش محصول ایرانی، تکنولوژی و استانداردهای جهانی از موسسه ماهان

  5. گواهینامه همایش ملی مدیریت کارآفرینی در فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

 • کاربرد سامانه پیام کوتاه لیان اس ام اس برای پزشکان، درمانگاهها، مرکز آموزشی ، مدارس، دانشگاهها، مساجد، کانون های فرهنگی مساجد، کانون های تبلیغاتی، دفاتر ثبت اسناد، مهندسین، هئیت های ورزشی، مدیران، ادارات، باشگاههای ورزشی، آرایشگاههای مردانه و زنانه،آژانس مسافرتی، املاک، بانک ها، دفاتر بیمه ، رستوران ها،مهدک کودک ، نشریات و….